Haberler
Yeni yılda yeni bir web sitesi yaptırmaya ya da var olan sitenizi yenilemeye ne dersiniz? Siz tasarlayın, biz koda dökelim, yeni yılda yeni sitenizle hizmet verin!
Yeni kanun kapsamında artık her şirket internet sitesi kurmak zorundadır.İnternet siteleri içeriklerinin neler olacağı yeni kanun kapsamında belirtilmiştir.
Çok yakında yeni paket programlarımızla sizlerle olacağız.
IOS da olduğu gibi Android ortamında da çalışmalarımıza devam ettirmekteyiz.
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız IOS ortamında da sizlere hizmet vermektedir. Xcode ortamında Swift dili ile geliştirdiğimiz IPAD ve IPHONE uygulamalarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Teknik ekibimizle hafta içi her gün, TRABZON Merkezde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Biz Kimiz ?
2008 yılından beri yazılım sektöründe faaliyet gösteren firmamız, çağın ötesine ulaşma azmiyle çalışmaktadır.
Teknik ekibimizle beraber Trabzon Merkezde mobil uygulamalar ağırlıklı olmak üzere çeşitli sektörel yazılımlar ve kurumsal web siteleri üretmekteyiz. Aynı zamanda piyasanın ihtiyaçlarına kısa ve uzun vadeli çözümler üretmekteyiz.

Bünyemizde bilgisayar mühendisleri, bilişim teknolojileri uzmanları gibi nitelikli personeller barındırıyoruz ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Yeni kanuna uygun internet siteleri, mobil cihazlar için yazılımlar ve MSSQL Server tabanlı veritabanı uygulamaları belli başlı faaliyet alanlarımızdır.

Zamanında ve kaliteli hizmet verebilmek için kadromuzu her geçen gün güçlendirerek büyütüyoruz.

Kullanıcı dostu tasarımlarımız gereksiz karmaşıklıktan uzak sade ve anlaşılırdır.
Güçlü kod yapısına sahip yazılımlarımız ile güvenle işinize yönelebilirsiniz.
"Kusursuz kod, anlaşılır tasarım..."
İşletmeniz için YENİ KANUNA UYGUN internet siteleri hazırlıyoruz !
D) Elektronik işlemler ve bilgi toplumu hizmetleri
I - İnternet sitesi

MADDE 1524
(1) Her sermaye şirketi, bir internet sitesi açmak, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü aşağıdaki hususların yayımlanmasına özgülemek zorundadır. Yayımlanacak içeriklerin başlıcaları şunlardır:

a) Şirketçe kanunen yapılması gereken ilanlar.

b) Pay sahipleri ile ortakların menfaatlerini koruyabilmeleri ve haklarını bilinçli kullanabilmeleri için görmelerinin ve bilmelerinin yararlı olduğu belgeler, bilgiler, açıklamalar.

c) Yönetim ve müdürler kurulu tarafından alınan; rüçhan, değiştime, alım, önerilme, değişim oranı, ayrılma karşılığı gibi haklara ilişkin kararlar; bunlarla ilgili bedellerin nasıl belirlendiğini gösteren hesapların dökümü...(Alıntı:"Resmi Gazete")

Tam metni okumak için tıklayın